Shell Rimula R3 X Multi 15W40

Turbolu yada turbosuz motorlarda aşınma, tortu ve ısıya karşı güçlü koruma sağlar.

Ürün Özellikler:
  • Kalite: Mineral Motor Yağı
  • Viskozite: 15W40
İndirim

2.899,00 3.598,80

Stokta yok
SKU Shell-RM-09
Kalite
Viskozite
Marka

Açıklama

Shell Rimula R3 X Multi

Shell Rimula R3 X Multi, yeni nesil turbolu motorlarda dahil olmak üzere; ağır yük araçları, otobüsler ve kamyonlarda kullanıma uygundur.

    R3 X asit kontrolü sayesinde; performansını kanıtlamış katkı maddeleri, yakıtın yanmasında oluşan asitlerin oluşturduğu korozyona karşı korumaya yardımcı olur. Tortu kontrolü sayesinde, araç motorunuzun sürekli performansını korumasına ve temiz tutulmasına yardım eder. Aşınma kontrolü ile motorun hareketli parçalarını birbirinden ayrı kalmasını sağlayarak, aracınızın motor ömrünü uzatır.
  • Dizel ile çalışan orta ve hafif ticari araçlarda, özellikle dizel partikül filtresi takılı olanlarda mükemmel bir çözümdür.

SAE Viskozite Sınıfı: 15W40 – Ağır Hizmet Dizel Motor Yağı

Shell Rimula R3 X Multi, madencilik çalışmaları ve taş ocağı faaliyetler ile farklı tarım makinelerine kadar, bir çok zorlu arazi koşulunda etkisi kanıtlanmıştır.

Burada belirtilen ürün özellikleri zaman zaman değişebilir. Aracınıza özel bir öneri almak için lütfen Shell yağ bulucuyu kullanın.

Shell Rimula R3 X hakkında daha fazla bilgiye resmi Shell Web Sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Kalite

Marka

Miktar

Viskozite

Ambalaj

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
-19% İndirim Fırsatını Kaçırma. Shell Rimula R3 X Multi 15W40 ürününü, kampanya bitmeden sadece ₺2.899,00TL fiyatla hemen al.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun.