Shell Helix Ultra Pro AF 5W20

(1 müşteri değerlendirmesi)

Hem sentetik hem de mineral yağlardan daha yüksek performans düzeyleri elde etmek için tasarlanmış, tam sentetik Shell Helix motor yağları.

Ürün Özellikler:
  • Kalite: Sentetik Motor Yağı
  • Viskozite: 5W20
İndirim

1.198,91 1.318,80

Stokta yok
SKU Shell-HU-16
Kalite
Viskozite
Marka

Açıklama

Shell Helix Ultra Pro AF 5W20

Shell Helix Ultra Pro AF 5W-20, Shell tarafından üretilen bir sentetik motor yağıdır. Bu yağ, özellikle yüksek performanslı ve yenilikçi tasarıma sahip araçların motorları için geliştirilmiştir.

Shell Helix Ultra Pro AF 5W-20, Shell’in patentli Shell PurePlus Teknolojisi ile üretilmiştir ve aktif temizleme özelliklerine sahiptir. Bu, motorların çalışma sırasında topladıkları atıkların uzun süreli bir şekilde temiz kalmasını sağlar.

Bu yağ, API: SN/CF ve ACEA: C3 gereksinimlerini karşılamaktadır ve birçok farklı araç markası için uygun olduğu belirtilmektedir. Ayrıca, bu yağ GM dexos1 Gen 2 uygunluk spesifikasyonlarına da uygundur.

Bu motor yağı, yüksek performanslı motorların güncel ve gelecekteki gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmak üzere tasarlandı ve geliştirildi. Ayrıca, uzun bir ömür ve verimli bir motor performansı sunmaya yardımcı olacak şekilde formüle edilmiştir.

Shell Helix Ultra Pro AF 5W20 hakkında daha fazla bilgiye resmi Shell Web Sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Miktar

Kalite

Marka

Viskozite

1 Müşteri Yorumu

  1. Ender B****** (doğrulanmış kullanıcı)

    yeni tarihli geldi genelde son 6 ay içnde üretilmiş şekilde geliyor bu ikinci alışverişim.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
-9% İndirim Fırsatını Kaçırma. Shell Helix Ultra Pro AF 5W20 ürününü, kampanya bitmeden sadece ₺1.198,91TL fiyatla hemen al.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun.