Shell Rimula R5 E

Shell Rimula R5 E, her türlü değişken basınç ve sıcaklık şartlarında koruma sağlayan sentetik teknolojili, yakıt tasarrufulu bir yağdır. Ağır hizmet kamyon ve otobüs filosu işletmecileri için ideal bir tercihtir.

Ürün Özellikler:
  • Kalite: Sentetik Motor Yağı
  • Viskozite: 10W40
İndirim

2.899,00 3.598,80

Stokta yok
SKU Shell-RM-04
Kalite
Viskozite
Marka

Açıklama

Shell Rimula R5 E

Araçlarınızın çalışma şartları; ne kadar çok sıcak, soğuk, eğimli, çamurlu yada uzun soluklu olursa olsun, motor yağınızın tüm şartlarda aracınızı korumasını istersiniz.

Shell Rimula R5 E ağır hizmet dizel motor yağıdır. Modern ve yeni nesil motorlarda, her türlü stres koşulu altında ve her sıcaklıkta araç motorunu koruyacak şekilde geliştirilmiştir. Bu teknoloji yağınızı, arazide yada yolda çalışan araçlar için ideal bir seçenek yapıyor.

    R5 E asit kontrolü sayesinde; performansını kanıtlamış katkı maddeleri, yakıtın yanmasında oluşan asitlerin oluşturduğu korozyona karşı korumaya yardımcı olur. Tortu kontrolü sayesinde, araç motorunuzun sürekli performansını korumasına ve temiz tutulmasına yardım eder. Aşınma kontrolü ile motorun hareketli parçalarını birbirinden ayrı kalmasını sağlayarak, aracınızın motor ömrünü uzatır.

SAE Viskozite Sınıfı: 10W40 – Ağır Hizmet Dizel Motor Yağı

API: CI-4, CH-4, CG-4, CF-4 – ACEA: E7, E5, E3 – Global: DHD-1 – Cummins: CES 20078, 77, 76, 72, 71 – Mack: EO-M, EO-M+ – MAN: 3275 – MB Onay: 228.3 –  Renault: RLD-2 – Volvo: VDS-3

Burada belirtilen ürün özellikleri zaman zaman değişebilir. Aracınıza özel bir öneri almak için lütfen Shell yağ bulucuyu kullanın.

Shell Rimula R5 E hakkında daha fazla bilgiye resmi Shell Web Sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Kalite

Marka

Miktar

Viskozite

Ambalaj

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
-19% İndirim Fırsatını Kaçırma. Shell Rimula R5 E ürününü, kampanya bitmeden sadece ₺2.899,00TL fiyatla hemen al.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun.