Shell Rimula R4 X 15W40

Ağır hizmet araçları için üçlü koruma sağlar. Uzun ömürlü, temiz ve iyi korunan bir dizel motor için optimize edilmiştir. Rimula R3 X’in yerine geliştirilmiş, yeni motor yağıdır.

Ürün Özellikler:
  • Viskozite: 15W40
İndirim

2.899,00 3.598,80

Stokta yok
SKU Shell-RM-08
Viskozite
Marka

Açıklama

Shell Rimula R4 X

Araçlarınızın çalışma şartları; ne kadar çok sıcak, soğuk, eğimli, çamurlu yada uzun soluklu olursa olsun, motor yağınızın tüm şartlarda aracınızı korumasını istersiniz.

1- Motor aşınmasına karşı 0’a kadar*

2- Motorunuzun temiz tutulmasında P’ye kadar*

3- Kimyasal korozyona karşı P’ye kadar*

Daha iyi ve Etkili Koruma Sağlar.

R4 X

    asit kontrolü sayesinde; performansını kanıtlamış katkı maddeleri, yakıtın yanmasında oluşan asitlerin oluşturduğu korozyona karşı korumaya yardımcı olur. Tortu kontrolü sayesinde, araç motorunuzun sürekli performansını korumasına ve temiz tutulmasına yardım eder. Aşınma kontrolü ile motorun hareketli parçalarını birbirinden ayrı kalmasını sağlayarak, aracınızın motor ömrünü uzatır. Dizel ile çalışan orta ve hafif ticari araçlarda, özellikle dizel partikül filtresi takılı olanlarda mükemmel bir çözümdür.

SAE Viskozite Sınıfı: 15W40 – Ağır Hizmet Dizel Motor Yağı

API/ACEA ve belli motor üreticilerinin spesifikasyonlarını testlerde kanıtlandı. Valf mekanizması, piston segmanı ve silindir gömleğinin önemli bölgelerinde aşınmaya karşı yüksek koruma sağlar.

Burada belirtilen ürün özellikleri zaman zaman değişebilir. Aracınıza özel bir öneri almak için lütfen Shell yağ bulucuyu kullanın.

Shell Rimula R4 X hakkında daha fazla bilgiye resmi Shell Web Sitesinden ulaşabilirsiniz.

* Kilit bir motor testindeki API ve ACEA motor yağı spesifikasyon limitlerine kıyasla %, birçok motoru temsil edecek şekilde seçildi.

Ürün Özellikleri

Marka

Miktar

Viskozite

Ambalaj

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
-19% İndirim Fırsatını Kaçırma. Shell Rimula R4 X 15W40 ürününü, kampanya bitmeden sadece ₺2.899,00TL fiyatla hemen al.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun.