Shell Helix Ultra Pro AB-L 0W30

(2 müşteri değerlendirmesi)

Hem sentetik hem de mineral yağlardan daha yüksek performans düzeyleri elde etmek için tasarlanmış, Shell Helix Ultra Pro AB-L 0W30 motor yağları.

Ürün Özellikler:
  • Kalite: Sentetik Motor Yağı
  • Viskozite: 0W30
İndirim

1.198,91 1.318,80

SKU Shell-HU-08
Kalite
Viskozite
Marka
Ürünü Kaydet Ürünü Karşılaştır

Açıklama

Shell Helix Ultra Pro AB-L 0W30

Hem sentetik hem de mineral yağlardan daha yüksek performans düzeyleri elde etmek için tasarlanmış,

Shell Helix Ultra Professional AB-L 0W-30, araçlar için yüksek performanslı bir motor yağıdır. Bu yağ, modern ve sofistike motor tasarımları için tasarlandı ve bu nedenle de bu motorlarda maksimum koruma sağlar.

Shell Helix Ultra Professional AB-L 0W-30, benzersiz bir formülasyona sahiptir ve bu formülasyon, motorun her noktasında mükemmel bir koruma sağlar. Ayrıca, bu yağ, yüksek yüzey aktifliği teknolojisi ile tasarlandı ve bu nedenle de motorun her noktasında kir ve kirliliği öncelikli olarak temizler.

Shell Helix Ultra Professional AB-L 0W-30, aynı zamanda sürtünmeyi azaltma özelliğine sahiptir ve bu özellik, motorun verimliliğini artırır. Ayrıca, bu yağ, araçlar için mükemmel bir viskozite düzenleme özelliğine sahiptir ve bu özellik, araçların işletme sıcaklıklarındaki stresi azaltır.

Teknik özellikler açısından, Shell Helix Ultra Professional AB-L 0W-30, API: SN Plus ve ILSAC: GF-5 uyumlu bir yağdır. Ayrıca, bu yağ, BMW: Longlife-01, MB-Approval: 229.51, Porsche: A40, Renault: RN0700/RN0710 ve VW: 502 00/505 00 gibi birçok popüler motor üreticisinin önerdiği spesifikasyonları da karşılar.

Shell Helix Ultra Pro ABL 0W30 hakkında daha fazla bilgiye resmi Shell Web Sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Miktar

Kalite

Marka

Viskozite

2 Müşteri Yorumu

  1. Ahmet Y****** (doğrulanmış kullanıcı)

    Kargo hızlı geldi, hediye oto koku için teşekkürler…

  2. Hatice Erdoğan (doğrulanmış kullanıcı)

    Teşekkürler

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
-9% İndirim Fırsatını Kaçırma. Shell Helix Ultra Pro AB-L 0W30 ürününü, kampanya bitmeden sadece ₺1.198,91TL fiyatla hemen al.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun.