Hakkımızda

ShellMotorYagi.com sitesi otomotiv sektörünü e-ticaret ve e-ihracatta temsil etmek üzere kurulmuş bir çevrimiçi alışveriş platformudur. Amacımız, tüm son kullanıcıları; otomotiv sektöründe çok sık karşılaşılan sahte ürün ve hatalı ürünlerden koruyan bir platform oluşturmak.

Bu platformda listelenen tüm ürünler; yetkili satıcı, bölge distribütörü, Türkiye distribütörü veya üretici firmalardan doğrudan tedarik edilmiştir ve stoklu satış gerçekleştirilmektedir. Tüm alışverişlerinizde ShellMotorYagi.com güvencesiyle siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Platformumuz, motoryağı ürün grubunda sadece “Shell” markasını ve filtre grubu ürünlerde ise farklı birden fazla markanın satışını gerçekleştirmektedir.

Yag Bakimi Logo - Shell Motor Yağı

ShellMotorYagi.com, sitede listelenen tüm ürünler için; orijinallik, kargolama standardı ve ürün kalitesini tedarik aşamasında kontrol eder. Ürünler ShellMotorYagi.com deposundan yada anlaşmalı olduğumuz FullFillment hizmet sağlayıcıları tarafından doğrudan adresinize yapılmaktadır.

Sitemiz üstünden yapacağınız tüm alışverişlerinizde; talep, şikayet, destek veya iade süreçlerinizi tek ekrandan takip edebilirsiniz.

ShellMotorYagi.com bir “YagBakimi.com.tr” dikey e-ticaret girişimidir. Kurulduğu tarihten bu yana kendi e-ticaret platformlarında bir çok ürün grubunun satışını sağlamaktadır. İzmir merkezli firmamız, 10’dan fazla marka ve sektörde dikey e-ticaret misyonuyla dijital dönüşüm için tüm çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Hakkımızda detaylı bilgiye websitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni bir ShellMotorYagi.com ziyaretçisi olarak öncelikle Üyelik veya Hesabım sayfasına giderek hesap bilgilerini oluşturabilirsiniz. İyi eğlenceler!

“Shell” ismi ve Logosu, Shell Brands International AG’ın tescilli markasıdır. Platformumuz “Shell” markasını temsil etmez, sadece ürün satışı gerçekleştirir.